Plánované vrhy po Woodym

V této rubrice bychom Vás chtěli seznámit s vrhy, které jsou již domluvené pro následující období, avšak zatím není nakryto nebo není známé, zda bylo krytí úspěšné. Příroda je příroda a občas si dělá co sama uzná za vhodné. Krytí jsou vždy zveřejňována teprve po zveřejnění plánu / povolení od majitele feny a jako vše v životě, mohou se měnit.

Vrh.8 - ch.st. D'une Pluie d'Eté (France)

RODOKMEN VRHU
Již od 10 měsíce věku fenky  CH. ASSIDUITAS NIGHT CHILL jsme s její majitelkou Aude v kontaktu. Woody ji okouzlil a již v té době byla rozhodnutá, že právě on je ten pravý partner pro ni. Její rozhodnutí nezměnily ani měsíce čekání a tak se na tuto čokoládovou krásku budeme koncem roku 2018 těšit.

 

Vrh.9 - ch.st. Bello Blanco (Sweden)
RODOKMEN VRHU
Krytí ze zmrazeného spermatu. 
Matkou vrhu by měla být z německa importovaná hnědě tečkovaná fenka MUTA MACCHIATA'S CHILI CIOCCIOLINA (Chilli) . Vzhledem k jejímu nepravidelnému hárání s nízkými hladinami progesteronu se chovatelka rozhodla, že Chilli bude poprvé kryta přirozeně a teprve v následujícím vrhu bude použito mražené sperma, takže na malé čoko "nanuky" si budeme muset chvíli počkat.

Czech English French German Italian Russian Spanish Swedish