Tvorba www stránek a grafika

Vítám Vás na stránkách, věnovaných tvorbě grafických prezentací pro chovatele. webových stránek a dalších grafických prezentací Vašich čtyřnohých miláčků. Webové stránky i grafické upoutávky jsou důležitou součástí prezentace Vašeho chovu či chovného jedince a zejména pro zahraniční chovatele představují často jedinou možnost jak se něco dozvědět o Vašem chovu a aktivitách. Originální a tématický vzhled a přehlednost stránek či grafiky vypovídají o tom, kam v chovu směřujete a upoutáte-li pozornost návštěvníků, budou se na Vaše webové stránky rádi vracet.

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Nabízíme tvorbu webové prezentace nejen pro chovatele. 
Zajistíme kompletní servis webové prezentace Vaší chovatelské stanice, psa či feny a to od zajištění domény, webového prostoru, grafický návrh až po kompletní předání stránek a jejich registraci a prezentaci v různých webových prohlížečích a servrech.  Přes to, že se soustředíme zejména na psy, není problém vytvořit webové stránky i pro jiná zvířata nebo firmy. Naše stránky jsou spíše technického rázu, ale i pěkná grafika je jejich nedílnou součástí. Stránky vytváříme spolu s mým partnerem Pavlem, já se věnují spíše grafické stránce a následnému doplňování informací, Pavel zajišťuje programovací část a fungování stránek. Velmi důležitá pro nás je komunikace s chovatelem, přihlížíme k jejich přání a samozřejmostí je i následná spolupráce. Pro velké chovatelské stanice nebo kynologické kluby jsme schopni zajistit provázanost veškerých souborů, rodokmenů, karty jednotlivých psů či jejich potomků. 

         Ch.st. MONARTE RICH                      Ch. st. DALMADAMI                       Ch.st. LOVING FOREVER              Ch.St. BOHEMIA RODODENDRON

INZERTNÍ GRAFIKA

Grafika pro inzerci Vaší chovatelské stanice je v současné době rozmachu internetu a sociálních médií nedílnou součástí prezentace plánovaných vrhů, chovných psů či fen. Grafiky mouhou sloužit nejen pro publikaci na internetu, ale například i do klubových zpravodajích a pod.

PFka

 

 

VIZITKY

Pro prezentaci chovatelské stanice v ČR i zahraničí, pro případné budoucí zájemce o štěně či krytí je nezbytná. Můžeme zajistit i tisk. 

LOGA

Czech English French German Italian Russian Spanish Swedish