Tvorba www stránek a grafika

Vítám Vás na stránkách, věnovaných tvorbě grafických prezentací pro chovatele. webových stránek a dalších grafických prezentací Vašich čtyřnohých miláčků. Webové stránky i grafické upoutávky jsou důležitou součástí prezentace Vašeho chovu či chovného jedince a zejména pro zahraniční chovatele představují často jedinou možnost jak se něco dozvědět o Vašem chovu a aktivitách. Originální a tématický vzhled a přehlednost stránek či grafiky vypovídají o tom, kam v chovu směřujete a upoutáte-li pozornost návštěvníků, budou se na Vaše webové stránky rádi vracet.


INZERTNÍ GRAFIKA

Grafika pro inzerci Vaší chovatelsk0 stanice, ,chovných psů či fen, plánovaných vrhů, pro publikaci v klubových zpravodajích a pod.


PFka

 

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Tvorba kompletních webových stránek, od zajištění domény a webového prostoru, grafického návrhu, až po vypracování v redakčním systému DRUPAL. Po kompletním vyhotovení a předání stránek je majitel schopen obsluhovat a doplňovat své stránky sám. Možnosti jazykových mutací po dodání textu.


           Ch.st. MONARTE RICH                      Ch.st. DALMADAMI                          Ch.st. LOVING FOREVER 

VIZITKY

Pro prezentaci chovatelské stanice v ČR i zahraničí, pro případné budoucí zájemce o štěně či krytí je nezbytná. Můžeme zajistit i tisk. 

WEB GRAFIKA / ZÁHLAVÍ STRÁNEK

Horní grafická lišta, úvodní stránka či drobnější grafiky pro vaše webové stránky k doladění dle Vašich představ.

BANNERY

Banery je možné nabídnout k prezentaci Vašich webových stránek na stránkách Vašich přátel v odkazech. Jejich prostřednictvím se stránky "šíří" mezi chovateli Vašeho plemene. Dobře vypadající banner láká k nahlédnutí na stránky samotné!

Czech English French German Italian Russian Spanish Swedish