AKTUALITY

Krajská výstava KCHMPP Jedovnice 17.6.2016

rozhodčí: Miroslav Václavík (CZ)
C.I.B. G' Rich Woody Genesis Dalmadami
tř. vítězů
Exc.1, Vítěz třídy Vítězů, Krajský vítěz, Vítěz jedovnic 2018 ( užší výběr BIS)


Před časem jsem narazila na propozice na Krajskou výstavu Klubu chovatelů málopočetných plemen v Jedovnicích. Výstava sem byla přesunuta z Dětřichova u Svitav, kde jsme se v minulosti několikrát účastnili a vždycky se nám tam moc líbilo. Tak jsem si řekla, že přihlásím Woodyho, ale hlavně, že zkusíme vytáhnou naše kámoše Diu a její západosibiřskou lajku Danceho. Podařilo se a v neděli ráno jsme vyrazili do jen pár kilometrů vzdáleného kempu. Dalmatiny posuzoval pan Václavík a Woodyho posuzoval poprvé. Klepala se mi kolena, protože s handlerkou Woody běhat bohužel nechtěl, hledal paničku a tak bylo jasné, že musím sama. Pan rozhodčí posuzoval opravdu velmi velmi přísně a nic neodpustil, ani, když šlo "jen" o krajskou výstavu a tak padaly známky dobrá, velmi dobrá i výborná bez titulu někteří jedinci byli vyloučeni a to i když byli jedinci sami ve třídě. Kruh byl hodně velký a tak jsem měla strach, jestli to zvládnu uběhnout. Naštěstí pan rozhodčí v tom vedru mnoho pohybu nechtěl, jedno kolečko, tam a zpět a pak už postoj. Woody má krásný posudek a získal ocenění V1, Vítěz třídy Vítězů, Krajský vítěz a Vítěze Jedovnic 2018 (obdoba BOB, která se zadává jen na pár krajských výstavách). Diu a Danceho posuzoval Otakar Vondrouš a byl velmi trpělivý, zejména u ukázky chrupu, pro oba to byla první výstava v životě, takže chybičky se určitě našly, přesto jim to šlo velmi pěkně a i oni získali maximum co mohli tedy V1, VTO, KrV a Vítěz Jedovnic 2018. Dii se na výstavě líbilo, tak třeba se ještě na nějakou podívají. Odpoledne jsme nastoupili do finálových soutěží. Do kruhu nastoupilo asi 60-70 Vítězů Jedovnic, tudíž bylo narváno, kruh byl obrovský a můj fyzický hendikep vynikl. Přesto byl Woody vybrán do užšího výběru cca 10 nějkrásnějších jedinců výstavy. Děkuji všem rozhodčím za pěkné hodnocení a přátelům, které jsme po delší době viděli (Jarka Jurová, Dana Novotná a další), stejně tak jako novím známým Melanie Bastlová (i když s ní Woody nechtěl běhat :) ). Všem známým se nadmíru dařilo a urvali co mohli, nejvíc ze všeho Daně a briardovi Tequilovi, kteří získali BIS!!! Všem gratulujeme.

Krajská výstava psů Benátky nad Jizerou, 17.6.2018

Rozhodčí: MVDr.Fr.Šimek (CZ)

Damian di Capo Z Hrubých luk 
tř. mladych psi - Výborný 1

Dinah de la Queen Z Hrubých luk 
tř. mladých feny - Výborná 1, Vitěz třídy mladých 
 
Dva Woodyho potomci ze stejného vrhu chovatelské stanice Z Hrubých luk se předvedli na této krajské výstavě. Tentokrát se více líbila Dída se svojí majitelkou Danou Pobijakovou. Oba získali ocenění Výborný 1, jen Damíkovi se tentokrát moc nedařilo předvedení. Hold nejsou to stroje. Moc oběma gratulujeme.

 

Máme doma dvě kachny

Trošku zavádějící nadpis, ale myslím, že Woody je nadšený. Já pro změnu překvapená. Maily je ve vodě jako vydra, plave skvěle od první návštěvy rybníku, aniž by ji to někdo učil či ji nějak lákal. Woody tak má konečně parťáka na vodní hrátky. I nový plavací vodní aportík se osvědčil a oběma se moc líbí.

kompletní galerie <<<ZDE>>>

 

Nabitý víkend Woodyho potomků.

PCh. Damian di Capo z Hrubých luk (maj. Monika Mahelová) se účastnil canisterapeutického tábora. Snad mu vše půjde dobře a za čas bude s paničkou chodit do práce pomáhat. 

Své první výstavy se zúčastnili dvě německá štěňata z vrhu "K" von der Auerbacher Höhe, chovatelka Stefanie Benner.

Regionalausstellung CDF Linden-Leihgestern 
03.06.2018 
Judge: Jens Böhme (DE)

tř. dorostu psi
Kingsley von der Auerbacher Höhe - Very promisung 1

tř. dorostu feny (5/6) 
Kamika von der Auerbacher Höhe - Very promising 2

mezitřída feny (7/7)
Charming Hailey vom Hause Cassenya - Very Good

Jsem na všechny velmi velmi hrdá a gratuluji všem majitelům.

Narození vrhu "L" Auerbacher Höhe

22.5.2018 přišel na svět sedmý vrh štěňat po Woodym. V chovatelské stanici von der Auerbacher Höhe se JCh. Gretchen von der Auerbacher Höhe narodilo 10 štěňat.  Po několika vrzích, kde převládali puntíkované slečny máme opět vrh, kde psí kluci holky jednoznačně převálcovali. Máme 7 malých mušketýrů (4 černě a 3 hnědě tečkované) a 2 malé černě tečkované princezny, poslední hnědě tečkovaná princezna se bohužel po dlouhém porodu narodila mrtvá. Porodní váhy se pohybovali od 360 do 450 g. Máma Gretchen to měla velmi těžké, první kluk se narodil 22.5. v 10.53 dopoledne a poslední štěně 23.5. o půl druhé ráno. Přes velkou únavu se o štěňata ukázkově stará a my trochu závidíme Stefanii dny a týdny, kdy bude mít se štěňaty opravdu veselo. Moc se těšíme na to, jak se štěňata budou vyvíjet, snad to bude opravdu šťastná sedmička.

Ze 7 vrhů po Woodym je nyní na světě 70 živých potomků! V 9ti zemích Evropy.

rodokmen:
https://www.dalmatian.cz/pedigree-l-litter-von-der-auerbach…

Představujeme plánovaný podzimní vrh 2018

Několik let plánované spojení Woodyho a francouzské princezny Chilli se pomalu blíží a tak si dovolujeme konečně s ním seznámit i Vás. 
Představujeme tedy ČOKOLÁDOVÝ VRH v ch.st.  D'une Pluie d'Eté, chovatelky Aude Fournioux.
Více informací o vrhu naleznete <<ZDE>>
Průkaz původu <<ZDE>>

Půjde o liniovou plemenitbu IV / IV na ICh. Starlong Silver Shadow a IV / V na ICh. WW. EW. Spotnik's Special Selection

2x CACIB Lučenec 12.-13.5.2018

SK PCh. Damian Di Capo Z Hrubých luk 
12.5.2018
rozhodčí: Viera Staviarska (SK)
tř. mladých - Exc.1 CAJC (užší výběr JBIG - 3 nejlepší jedinci)

13.5.2018
rozhodčí: Josef Jursa (SK)
tř. mladých - Exc.1 CAJC 

Woodyho syn Damík se stává čekatelem Juniorského šampionátu SK a chybí mu již jen poslední CAJC k jeho dokončení! Gratulujeme Monice i Damíkovi ke krásným výsledkům.

Nová videa na Woodyho stránce

První vlaštovkou je video z loňské mezinárodní výstavy ve Švédsku, kde Woody splnil podmínky šampionátu Švédska. Další videa budou doufám následovat v nejbližší době. Máte se na co těšit.
VÍCE VIDEÍ <<<zde>>>

Smutné 5té výročí

Dnes je to 5 let, co nás opustil miláček Riči. Pro mě to byl životní pes. Pes, který se pro každého narodí jen jediný za život. Každý pes je jedinečný, Woody je určitě úspěšnější na výstavách i v chovu, ale Riči byl jen jeden. Naše miminko, pes který udělal vše, co mi na očích uviděl, pes, který se nesmazatelně zapsal nejen do mého srdíčka, ale oslovil širokou kynologickou i lajckou veřejnost. Stále vzpomínáme!

Stránky

Czech English French German Italian Russian Spanish Swedish