AKTUALITY

Klubová výstava DK SK Bratislava 17.8.2018

rozhodčí: Jean Piere Achtergeal, kennel Green Garden (BE)
přihlášeno 31 dalmatinů

C.I.B. G' Rich Woody Genesis Dalmadami
tř. šampionů (2/2)
Exc.1 CAC, Klubový vítěz DK SK 2018, BOB


Opět po roce jsme zavítali na klubovou výstavu SK dalmatin klubu. Výstava se každoročně koná na dostihovém závodišti v pátek, před DUODANUBE Bratislava. Vždy se pyšní velmi příjemnou atmosférou a zajímavým rozhodčím. Letos to byl dlouholetý chovatel dalmatinů Jean Piere Achtergeal z Belgie(kennel Green Garden). Woodyho doposud posuzoval pouze jednou a to před 4mi lety a tak jsem se rozhodla přihlásit, abych zjistila jaký názor má na Woodyho po mnoha letech. Výsledek je pro mě milým překvapením a velmi cenným oceněním od specialisty pro chov našeho nádherného plemene. Za Woodyho handling velice děkuji skvělé Dominice Szaszové.

Za Woodym přiletěla nevěsta z Finska

O víkendu za Woodym přiletěla nádherná nevěsta Jade (C.I.B. Zhelannaya Radost iz Sozvezdiya Yunony) až z dalekého Finska. Malá, ale kompaktní a krásně osvalená fenka s téměř ideálním tečkováním a nádherným sytým pigmentem s krásně zářivou bílou barvou. Krytí proběhlo v pořádku a teď budeme doufat, že se se vše podařilo jak mělo a budeme mít kupu krásných, hnědě i černě tečkovaných štěňat. Držíme Kati a Jade pěsti a moc se těšíme.

"A" vrh ch.st. WILDSPOTS (FI)
chovatelka: Kati Tee

RODOKMEN VRHU
INFORMACE O VRHU


Galerie z krytí

 

 

 

fotografie štěňat od Julia Scharnowsky

Nádherné, kouzelné a některé až umělecké fotografie Woodyho posledního vrhu v Německu - vrh "L" ch.st. von der Auerbacher Höhe, chovatelky Stefanie Benner, ve věku 8 týdnů, před odchodem do nových domovů. Opravdu velmi nadaná mladá fotografka Julia, moc děkujeme.
Instagram

Kompletní galerie (postupně budeme doplňovat, fotografií bude doufejme mnohem více)
Současně byly doplněny galerie každého štěněte z tohoto vrhu + jedna galerie společných fotek, vše najdete v galerii Woodyho krytí a potomci

BAER test vrhu "L" ch.st. Von der Auerbacher Höhe (DE)

Ve čtvrtek 12.7. proběhlo vyšetření sluchu štěňat v německé chovatelské stanici VON DER AUERBACHER HÖHE. Jde o druhý Woodyho vrh v této chovatelské stanici po druhé fence a s radostí můžeme oznámit, že opět jsou všechna štěňata oboustranně plně slyšící BAER +/+ !!! Kromě jedné fenky s plotnou jsou všechna štěňata bez vady. Máme velkou radost a moc gratulujeme chovatelce Stefanii Benner. Všechna štěňata jsou již zadaná a novým majitelům přejeme mnoho radosti a lásky s našimi puntikovanými dětmi.

Woodyho dcera Kamika na prvních výstavách

CACIB Ludwigshafen (DE) - 7.7.2018
rozhodčí: H. Peter Machetanz (D)

Kamika von der Auerbacher Höhe
tř. dorostu - VN1

 

CAC München - 24. 6.2018
rozhodčí: Dragan Stojanovic (HR)

Kamika von der Auerbacher Höhe
tř. dorostu - VN1


Dutch club show Rotterdam - 8.7.2018

rozhodčí: Irina Petrákova (RUS)

Výstavy se zúčastnil Woodyho syn Bram a jeho dcera a Woodyho vnučka Floortje. Oba vyhráli svoje početně obsazené třídy a  Floortje se stala NEJLEPŠÍM MLADÝM JEDINCEM VÝSTAVY - BEST OF JUNIOR!! Tím splnila ve 12ti měsících podmínky JCh NL. Moc gratulujeme majitelce a chovatelce i pyšnému tátovi.

tř. šampionů (4/4)
Ch. Call Me Crazy of The Million Hairs
Exc.1

tř.mladých feny (7/7)
Crazy Dreamcatcher With a Laugh 
Exc.1, BEST JUNIOR

 

XXIV CACIB DOG SHOW Szczecin (PL) - 1.7.2018

 

judge: Roland Spörr (AT)

Alrakis My Dragonis Amore Per Dalmati 
puppy class
Very promising 1 , BOB PUPPY

chovatelka: Magdalena Kulik
majitel: Janusz Kalinowski

Woodyho syn Sebastian se zúčastnil v 7mi měsících svojí první výstavy. Získal krásný posudek a ocenění Nejlepší štěně v plemenii. Moc gratulujeme!

 

2. narozeniny vrhu "C". VOM HAUSE CASSENYA

Dne 30.6. oslavila svoje druhé narozeniny štěňata z německé chovatelské stanice VOM HAUSE CASSENYA
Charming Hailey, Connore, Cody, Coopere, Coffee (Pepper), Cisco, Caylee, Caro a Calypso, přejeme Vám i majitelům všechno nejlepší, hodně zdraví, her, radostí a plné misky.

1. narozeniny vrhu "D" Z Hrubých luk

28.6. Oslavili svoje první narozeniny štěňata z chovatelské stanice Z Hrubých luk.
Dorothea Mia (Maya), Daphne Isabella (Juna), Damian Di Capo, Daggi, Dinah (Dída), Dashur Prince (Dan), Diego De Conte, Debbie My Heart, Dayen My Love, přejeme Vám hodně zdraví, radosti, plné misky pamlsků a pánečkům pevné nervy v dospívání.

42.CACIB Intercanis Brno - 23.6.2018

rozhodčí: Kresten Scheel (DK)
finálová skupina: Birte Scheel (DK)
handling: Dominika Szászová

C.I.B. G' Rich Woody Genesis Dalmadami
tř. šampionů (2/2)
Exc.1 CAC, CACIB, Best male, BOB, BIG


Woody se v ČR nepředváděl na výstavě téměř 1,5 roku. V podstatě má splněno vše, co jde a tak nás na výstavy lákají zejména pro nás neznámí rozhodčí. Stejné to bylo i u této výstavy v Brně. Jméno rozhodčího z Dánska mi nebylo známé a o to více jsem byla zvědavá na jeho posouzení. Zahraniční rozhodčí jsou většinou známí svým přísnějším posuzování a nejinak tomu bylo i zde. Woody byl po vstupu do kruhu změřen a po zjištění, že vše je ok se vesele pokračovalo. Monika Mahelová od Woodyho syna Damiána natočila i krátká videa a bylo vidět, že to Woodymu s Dominikou šlo opravdu skvěle a velmi pěkně se prezentoval, zejména v pohybu. Výsledek mě velmi mile překvapil a samozřejmě velice potěšil. Je to pro mě takový pěkný předčasný dárek k narozeninám. Velké díky patří panu i paní rozhodčí, ocenění od nich je pro mě velmi cenné a největší poděkování patří Dominice Szászové, ze Woodyho předvedení. Podle videa si můžete udělat o její práci s ním svůj úsudek, ale podle mě má pro dalmatina skvělý cit a umí z psů vyzdvihnout to, co je na nich nejlepšího.

Výstavy se zúčastnil i Woodyho syn Damián. Bylo to krásné rodinné setkání s fantastickým závěrem, protože Damík si odnesl ocenění NEJLEPŠÍ MLADÝ JEDINEC PLEMENE a zahájil tak cestu za Českým Juniorským šampionátem. Moc mu i majitelce Monice Mahelové gratulujeme !

JCh. Damian Di Capo Z Hrubých luk
tř. mladých (2/2)
Exc.1 CAJC, BOJ

Stránky

Czech English French German Italian Russian Spanish Swedish