AKTUALITY

Woody je otcem EVROPSKÉHO VÍTĚZE MLADÝCH 2018 !!!

Eurodog Show WARSAWA (PL) - 11.10.2018
rozhodčí: Petru Muntean (RO), přihlášeno 78 dalmatinů

JCh. Damian Di Capo Z Hrubých luk - junior class (9/9)
Exc.1, JCAC, Junior European Winner 2018, BEST JUNIOR OF BREED a JUNIOR RES. BIG !!!

Obrovský úspěch Woodyho syna Damíka na Evropské výstavě v Polsku!  JCh. Damian Di Capo Z Hrubých luk se stal EVROPSKÝM VÍTĚZEM MLADÝCH 2018, NEJLEPŠÍM JUNIOREM V PLEMENI a nakonec i druhým nejlepším mladým jedincem VI.FCI skupiny!!!

chovatelka + majitelka: Monika Mahelová
handling: Karolina Štibravá

Jsme na Damíka neuvěřitelně pyšní a moc gratulujeme Monice k tak velkému úspěchu. Damík se stal nejlepším českým dalmatinem na Evropské výstavě. Jako bonus splnili i podmínky Juniorského šampionátu Polska!

EDS Warsawa - 11.10.2018

Evropské výstavy a následné jubilejní výstavy se účastnil i Woodyho polský syn Seba. Sebík je ještě vytáhlé čapaté miminko, které potřebuje dozrát, ale vidím v něm velký potenciál. I na něj jsme samozřejmně velmi pyšní

Alrakis My Dragonis Amore Per Dalmati - junior class (9/9) - VD

80th Anniversary Jubilee Show - 12.10.2018

rozhodčí: Jaroslav Matyáš (SK)

Alrakis My Dragonis Amore Per Dalmati - junior class  - Exc.3

Narození vrhu po Woodym ve finské ch.st. Wildspots

Dnes se ve finské chovatelské stanici narodilo Woodymu a Jade 12 štěňat - 8 pejsků a 4 fenky (1 se narodila mrtvá, 1 plotna). Od 4 hodin od rána jsme Jade a Kati online podporovali a jsme velmi pyšní jak to vše zvládla. Přejeme do dalších dnů hodně zdraví a síly na tak početný vrh. 
Rodokmen vrhu <<<ZDE>>>

2x CACIB Karlovac (CRO) 8.-9.9.2018

8.9.2019
rozhodčí: Jean Jacques Dupas (FR)
G' Rich Woody Genesis Dalmadami
tř. šampionů
Exc.2 

9.9.2018
rozhodčí: Diane Stewart-Ritchie (IRE)
G' Rich Woody Genesis Dalmadami
tř. šampionů
Exc.2 r.CAC, r.CACIB

Na takřka rodinný výlet vyrazil Woody jen s Markétou,jejími psími holkami a jejím přítelem Vojtou s jeho irskými setry. Ubytovaní byli v nádherném hotelu s velkým parkem, kde si užili krásné procházky. Rozhodčí byli pro nás neznámí a tak jsme dopředu neměli žádná velká očekávání. Woody sice skončil oba dva dny na druhém místě ve své třídě, ale 1x r.CAc za chorvatským šampionem může použít k zisku šampionátu Chorvatska a tak mu chybí už jen poslední malinký krůček. Od Markéty byl Woody vychválen, předvedl i choval se po celou dobu ukázkově. Jako vždy spinkal kde chtěl, mazlil se s Markétou v posteli, na vycházkách mohl být na volno, takže i pro něj to byla taková malá dovolená. Na zpáteční cestě se stihli i vykoupat, což všichni psíci velmi ocenili.

2x Club Show DZGD Region Süd - Vöhringen 2018

8.9.2018
rozhodčí: Liliane De Ridder Onghena (BE)
Kingsley von der Auerbacher Höhe
youth class (10/10)
SG
Caylee vom Hause Cassenya
open class (10/10)
Exc.1 CAC
Charming Hailey vom Hause Cassenya
SG

9.9.2018
rozhodčí: Ludmila Fintorová (SK)

Caylee vom Hause Cassenya
open class (10/10)
Exc.1 CAC, BEST FEMALE, BOB


Woodyho potomci se předvedli na klubových výstavách německého klubu DZGD. Kingsley  a Hailey měli problém s předvedením. Oba sice získali krásné posudky, ale oba si odnesli známku VD, je potřeba aby se sladili a to zejména v pohybu. Nejlepších výsledků dosáhla tentokrát Cailee, která oba dny vyhrála svou početně obsazenou třídu fen a v neděli dokonce získala titul nejvyšší BEST OF BREED z cca 60 dalmatinů! WAW. Zahájila tak cestu za šampionátem německa a Německého klubu DZGD. Všem posíláme veliké gratulace.

35. Podještědská výstava psů Liberec - 8.9.2018

rozhodčí: Sergej Vanža (SK)
finálové soutěže: Milan Krinke (CZ)

JCh Damian di Capo Z Hrubých luk
psi třída mladých
Výborný 1,  Vítěz třídy mladých, BIS3 mladý pes

Woodyho syn Damián zaválel na Krajské výstavě v Liberci, kde se stal třetím nejkrásnějším mladým psem výstavy! Moc gratulujeme majitelce a chovatelce Monice Mahelové.

Představujeme první z vrhů plánovaných na rok 2019

Představujeme Vám první z vrhů po Woodym, které jsou plánovány na rok 2019. Cítím se velmi poctěna výběrem Woodyho jako partnera pro svou fenku Nelie od anglické chovatelky Louise Clement . Chovatelská stanice Perdita's patří k nejstarším a nejznámějším evropským chovatelským stanicim a téměř každý dalmatin má její název v rodokmenu. Pevně doufám, že se vše podaří a my se budeme těšit na Woodyho anglické potomky, i když ještě hodně vody uteče, než se tak stane. Děkujeme také za podporu Woodyho dalmatin rodině a chovatelce.

informace o vrhu i rodokmen štěňat naleznete <<< ZDE >>>

Potvrzena březost finské fenky

Koncem srpna byla ultrazvukem potvrzena březost fenky Jade z posledního Woodyho krytí a tak se koncem září můžeme těšit na další Woodyho potomky, tentokrát ve Finsku. Narodit by se měli jak černě, tak hnědě tečkovaná štěňata.
Více informací o vrhu <<< ZDE >>>
RODOKMEN vrhu

Klubová výstava CDF - Kaiserslautern-Siegelbach (DE)

19.8.2018
rozhodčí: Martin Klopsch (DE)

Výstavy se zúčastnili někteří Woodyho potomci z německých vrhů

tř. mini puppy / psi 
Lennox von der Auerbacher Höhe - VP1, BEST MINI PUPPY

tř. mladých / psi (5/6)
Karuso von der Auerbacher Höhe - VG2
Kingsley von der Auerbacher Höhe - neposouzen

tř. otevřená / feny (10/11)
JCh. Charming Hailey vom Hause Cassenya - Exc.2, r.CAC VDH + CDF
Cailee
 vom Hause Cassenya - Exc. 

V Německu je vždy velká konkurence a velmi přísné posuzování, malý Lennox z posledního německého vrhu se poprvé předvedl ve třídě mini puppy a velmi se líbil, i když byl jediné takto malé štěňátko. Kingsleymu se bohužel nelíbilo osahávání varlat od pana rozhodčího a tak odešel neposouzen. Doufejme, že na sobě zapracuje a nasbírá zkušenosti, neboť z něj roste velmi pěkný pes. Jeho bratr Karuso si vedl ve velké konkurenci výborně a skončil v nabité třídě na druhém místě, i pro ně to byla první výstava v životě. Ještě lépe si vedly ve třídě otevřené fen Woodyho dcery z chovatelské stanice  
vom Hause Cassenya. Hailey skončila z 10ti fen druhá a Cailee v podstatě na pátém místě, protože více výborných ve třídě zadáno nebylo. Na všechny jsme moc pyšní a blahopřejeme majitelům i chovatelkám.

Stránky

Czech English French German Italian Russian Spanish Swedish