AKTUALITY

Eurodogshow Kortrijk (BE) - 18.11.2017

Judge: Jean Pierre Achtergael (BE)

Ch. MultiJCh. Call Me Crazy of The Million Hairs
tř. šampionů
Exc. 1, CAC, CACIB, BOS

Woodyho syn Bram je čekatelem také šampionátu Belgie a Holandska! Na další výstavě opět úspěšný!

 

Woody v postoji - 5 let

Po světové výstavě jsem se dokopala a po dlouhé době se pokusila udělat nové postojové fotky. Woody není v ideální kondici, potřeboval by delší vycházky a více pohybu, ale to není momentálně možné. Stejně mu to na nich ale sakramentsky sluší, Dřeváček náš jeden krásnej.

WDS Lipzig (DE) - 9.10.2017

C.I.B. G' Rich Woody Genesis Dalmadami
champion class (38/43)
EXCELLENT!

Na začátku listopadu se Woody zúčastnil svojí první Světové výstavy. Původní plány byly jiné, měla to být naše malá rodinná psí dovolená s ubytováním v krásném park hotelu asi 40 km od Lipska, s oběma našimi psími kluky. Život si ale dělá co chce a tak to dopadlo zase všechno úplně jinak. Woody vyrazil na cestu opět se svou "výstavní" tetou Markétou Hanzaulisovou. Konkurence byla obrovská a naší prioritou bylo, aby se Woody prezentoval co nejlépe. Podařilo se, Woody se v nabité konkurenci zahraničních šampionů neztratil a získal ocenění VÝBORNÝ, což nebylo samozřejmostí ani ve třídě šampionů, kde 10 jedinců získalo ocenění VD. Mimochodem, z ČR byl jediným přihlášeným šampionem. Jako podpora vyrazila i Woodyho chovatelka Dáša a moc Dřeváčka chválila, stejně tak jako Markéta a mnoho našich zahraničních FB přátel a chovatelů. Všem děkujeme.


zatím jen pár fotek z mobilu pro nasátí atmosféry, snad se dočkáme i nějakých kvalitnějších, ale v množství přihlášených 295 dalmatinů! nelze vyfotit všechny, tak uvidíme, také zpracujeme malé video, které postupně přidám. Za skupinovou fotografii s částí psů třídy šampionů děkujeme Katarině Sanitríkové (SK)

 

2x CACIB Praha 4.-5.11.2017

judge: so - Jean Pierre Achtergeal (BE), ne - Arne Foss (N)

Damian Di Capo Z Hrubých luk
tř. štěňat - 2x VN1

Duo výstava v Praze se stala první výstavou pro malého Damiana s Monikou z posledního Woodyho českého vrhu. První výstava a ihned dva specialisté na plemeno. Damík se velmi líbil a odnesl si krásné posudky. Bohužel v Praze se soutěž pro štěňátka ve finále nekoná, ale i tak to byl úžasný start a zkušenost pro malého prcka.

Damík a jeho sestra Daggi, která následně odcestovala do Rumunska ke svým novým majitelům

Posudek: J.P. Achtergeal (BE)
Velmi pěkné štěně, správné proporce, spokojený výraz, dobře stavěný, velmi dobrá barva, skvělý temperament, vysoká akce předních nohou, pohyb super 

Posudek: Arne Foss (N)
4měsíční, nůžkový skus, hezká srst a hlava, tmavé oči, uši nasazené trochu nízko, dobré zaúhlení, silné kosti a tlapky, dobrá kondice srsti a pigmentace, dobře tečkovaný, dobře se hýbe, veselý charakter

Pár fotografií z Damíkovi návštěvy u táty doma ve věku 3,5 měsíce

CACIB Bleiswijk (NL) - 4.11.2017

Call Me Crazy of The Million Hairs
champion class (2/2)
Exc.1 r.CAC, CACIB, Reserve Best Male
Woodyho syn Bram stále válí na výstavních molech, kromě již prvního splněného dospěláckého šampionátu má rozjeto několik dalších, kde mu chybí pouze časová podmínka, nebo počet ocenění, držíme i nadále pěsti. Jsme na něj velmi pyšní. 

3.10. oslavil vrh "C" of The Million Hairs svoje 2. narozeniny! Gratulujeme všem potomkům a chovatelce Dian Jacobs do Holandska!.

Potvrzení březosti - vrh "A" Amore Per dalmati (PL)

30.10.2017 byla ultrazvukově potvrzena březost Woodyho polské nevěsty Yoko (C.I.B. Xena Bialo-Czarni). Moc se těšíme na narození těchto dětí, Woodyho prvních potomků v Polsku a zároveň Ričiho pravnoučátek! Štěňata by se měla narodit koncem listopadu a měla by být jak černě, tak hnědě tečkovaná. V případě zájmu o toto spojení nás můžete kontaktovat.
Informace o tomto vrhu nalznete <<<ZDE>>>

Narození vrhu "K" v ch.st. von der Auerbacher Höhe v Německu!

28.10.2017 se v nočních hodinách Ivette a Woodymu narodilo 11 nádherných hnědých štěňátek - 6 pejsků a 5 fenek (1 pes a 2 fenky mají plotnu) maminka i štěňata jsou v pořádku. Blahopřejeme hrdé mamince i chovatelce Stefanii Benner.
Všechny informace o vrhu naleznete <<ZDE>>

vyšetření Degenerativní myelopatie


Woody podstoupil další genetické zdravotní testy, které jsou pro nás vzhledem ke zdravotnímu stavu a možné dědičnosti velmi důležité a to vyšetření na Degeneraticní myelopatii. Článek o tomto onemocnění v budoucnu doplním i do rubriky o zdraví, zatím jen, že výsledky dopadli skvěle a Woody je DM CLEAR (zdravý homozygot). Výsledek je doplněn i na Woodyho osobní stránku, kde jsou všechny jeho dokumenty k nahlédnutí, popřípadě stažení.

Krytí mezi Woodym a polskou fenou Yoko

Ve dnech 7.-8.10 proběhlo krytí mezi polskou fenou C.I.B. MultiCh. Xena Bialo-Czarni (Yoko) a Woodym. Yoko je vnučkou mého ICH. Enrika Bazzi Raul, který měl v Polsku jeden nádherný a úspěšný vrh. Jde o lliniovou plemenitbu IV/IV na ICh. Spotnik's Special Selection. Doufám, že se vše podařilo jak mělo a můžeme se těšit na krásná štěňata. 


Více informací nalezenete na stránce tothoto vrhu 

 

Stránky

Czech English French German Italian Russian Spanish Swedish