MAILY

datum narození: 1.9.2017
pohlaví: fena
plemeno: kříženec
(jezevčík X špringršpaněl)
barva: bílá, hnědé znaky
srst: dlouhá
váha: 7,5 kg 
ČIP: 953010001989426

Vždycky jsem si říkala, že až bude domeček, chtěla bych chovatelskou stanici a zachránit jednoho psa z útulku. Chovatelskou stanici už mám a teď se splnil a i další dílčí malý plán.
Maily přibyla do naší smečky úplně náhodou na začátku roku 2018. Původně jsem vybírala nějaké malé plemeno, ktere bych unesla a mela bych psa na mazlení a tulení. Osud chtěl  jinak. Maily majitelka nezvládala péči o ni a byla rozhodnuta umístit ji do útulku a tak Pavel řekl, že se u nás další malý špunt už ztratí. No... myslím, že Maily se neztratí, tedy alespoň chováním a hlasovými projevy. Bohužel ani na mazlení moc není. Zjistili jsme, že včetně původní chovatelky jsme asi 5 rodina, ve které se do svych 6ti měsíců ocitla, což jež docela strastiplná cesta a doufám, že budeme i rodinou poslední. Přinesla s sebou spoustu jekotu a udržuje nás v permanentní aktivitě co se týká plotu a útěků. Je hodně aktivní, tvrdohlavá a samostatná. Co nám stále nejde je chůze na vodítku a omezení jekotu S vyplazeným jazykem

Velmi mě překvapila svojí láskou a ochotou k vodě, do vody bez obav, s perfektním plaváním vlítla od první chvíle, co ji uviděla. Úplně šílený je i její jekot, který je v takových frekvencích, že by se za ně nemusel stydět ani delfín. Přesto ji máme rádi, už je prostě naše.

 

Czech English French German Italian Russian Spanish Swedish